Jeżeli ramka nie wystarczy mamy fototapety

Wnętrza

Wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, że należy łapać radosne dni, dlatego mamy raz po raz lepsze sposoby rejestrowania ich, kiedy okaże się, że ramka to niewiele, trzeba fototapetę.

Dzisiejsza fototapeta przedstawiająca postać człowieka, to w miarę śmiałe posunięcie, gdyż wnętrze dostaje prekursorskiego kształtu. Wyjątkowo zuchwałym posunięciem jest umieszczenie na niej własnej osoby lub kogoś, kogo znamy, należy jednak dopasować ją do pomieszczenia tak, aby nie była zbyt krzykliwa i dominująca.

  Fototapety z pejzażem do salonu

Oczekiwany efekt będzie osiągnięty, jeśli fotografia jest wysokiej rozdzielczości, tylko wówczas można zrobić z niego spore fototapety. Trzeba zastanowić się również nad kolorami, zwłaszcza nad sepią, bądź nad wyciągnięciem tego koloru, który w sam raz Będzie właściwa do kolorów pomieszczeniu. Mur z fototapetą jest na pewno miejscem, które najbardziej ściąga uwagę, z tego względu dalsze ściany i dekoracje wewnątrz pomieszczenia mogą być stonowane.

You May Also Like..

Fototapety i plakaty na wymiar

Nie wiesz w jaki sposób urządzić swoje mieszkanie? Znudziły Cię już blade, malowane ściany, a na krzykliwe kolory nie masz […]

Wybór fotela biurowego

Pracujesz w biurze lub w domu i spędzasz wiele godzin przy komputerze albo przy biurku? W takiej sytuacji to, co […]

Fototapety na ścianę

Co możemy osiągnąć jeśli do dekoracji pokoju użyjemy fototapety na ścianę? Przede wszystkim fototapeta ścienna może nadać styl naszemu wnętrzu, […]