Fototapeta – prosty sposób na udaną aranżację

michau Wnętrza

Dzisiejsza fototapeta bywa kojarzona z tandetnym krajobrazem, który naklejony powyżej łóżka, straszył w sypialni rodziców. Moda sprzed trzydziestu lat przeszła solidną przemianę i wróciła, co w połączeniu z interesującymi pomysłami twórców daje niezwykłe skutki.

Fototapeta to przecież zwykła tapeta, na której zostały nadrukowane fotografie. Każdy, kto właśnie zdecydował się na remont lub kupił nowe mieszkanie, musi rozważyć zaaranżowanie oryginalnego wnętrza właśnie stosując fototapety.

  Fototapety do kuchni

Zarówno profesjonalni designerzy, jak i debiutujący dekoratorzy mogą pokazać swoje zdolności w zakresie wyboru fototapety, albowiem jest okazja zrobienia swojego projektu w całości lub wybrania gotowego projektu z dużej oferty sklepowej. Domownicy nie są zmuszeni oglądać wyłącznie  lasy, czy kwiaty, które można zastąpić zdjęciem ukochanej, ulubionym filmie, czy nawet całkowitą abstrakcją, wzbudzają zazdrość u bardzo wymagających gości.

You May Also Like..

Fototapety i plakaty na wymiar

Nie wiesz w jaki sposób urządzić swoje mieszkanie? Znudziły Cię już blade, malowane ściany, a na krzykliwe kolory nie masz […]

Wybór fotela biurowego

Pracujesz w biurze lub w domu i spędzasz wiele godzin przy komputerze albo przy biurku? W takiej sytuacji to, co […]

Fototapety na ścianę

Co możemy osiągnąć jeśli do dekoracji pokoju użyjemy fototapety na ścianę? Przede wszystkim fototapeta ścienna może nadać styl naszemu wnętrzu, […]